0410107

Nový produkt

PAMPERS Bed mats podložky do postieľky 90x80cm 7ks Podložky do postieľky účinne chránia matrac. Vhodné pre deti od narodenia. Podložky PAMPERS Bed mats majú hodvábne mäkký povrch, ktorý je jemný k pokožke bábätka. Účinné vysoko savé absorpčné jadro rýchlo a bezpečne zachytáva tekutiny vo vnútri podložky.

Viac detailov

6,98 €

Custom tab

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Viac informácií

PAMPERS Bed mats podložky do postieľky 90x80cm 7ks Podložky do postieľky účinne chránia matrac. Vhodné pre deti od narodenia. Podložky PAMPERS Bed mats majú hodvábne mäkký povrch, ktorý je jemný k pokožke bábätka. Účinné vysoko savé absorpčné jadro rýchlo a bezpečne zachytáva tekutiny vo vnútri podložky. Chránia matrac pred pretečením plienky počas spánku dieťatka. Spodná časť s nepriepustnou fóliou poskytuje komplexnú ochranu pred presiaknutím.

Spôsob použitia

Podložka sa vyberie z balenia a rozprestrie. Otočí a rozloží sa na prebalovací stôl (na posteľ alebo iné miesto) tak, aby strana s fóliou smerovala nadol. Na podložku sa položí dieťa a vykoná sa bežná hygiena - výmena plienky. Podložka je určená na jedno použitie, vymieňa sa podľa potreby za novú čistú podložku.