Možnosti platby


Platobnou kartou online

K úhrade použijete svoju platobnú kartu, ktorá musí byť aktivovaná pre platby na internete. Platbu obdržíme ihneď a môžeme tovar okamžite odosielať.Bankovým prevodom

Za tovar je nutné zaplatiť ešte pred jeho odoslaním prevodom peňazí na účet v medzinárodnom tvare IBAN: SK3109000000005115771879 / SWIFT(BIC) kód: GIBASKBX. Kompletné údaje na prevod dostanete po potvrdení objednávky.


Dobierkou pri prevzatí tovaru

Za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru kuriérovi, ktorý vám zásielku doručí. Pri objednávkach uhrádzaných formou dobierky je účtovaný manipulačný poplatok 1 € k cene dopravy.


Bankové spojenie (SEPA)

Slovenská sporiteľňa, a.s. Bratislava:
IBAN: SK3109000000005115771879 / SWIFT(BIC) kód: GIBASKBXePlatba - online platba VÚB, a.s.

ePlatba - online platba VÚB, a.s.

Spôsob platby len pre klientov VÚB banky. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na internetové bankovníctvo VÚB banky, kde po prihlásení do banky iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizujete platbu.TatraPay - online platba Tatra banky, a.s.

TatraPay - online platba Tatra banky, a.s.

Spôsob platby iba pre klientov Tatra banky. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení do banky iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizujete platbu.SporoPay - online platba Slovenskej sporiteľne, a.s.

SporoPay - online platba Slovenskej sporiteľne, a.s.

Spôsob platby iba pre klientov Slovenskej sporiteľne. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na platobnú bránu Slovenskej sporiteľne, kde po prihlásení do banky iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizujete platbu.WebPay - online platba SBERBANK, a.s.

WebPay - online platba SBERBANK, a.s.

Spôsob platby iba pre klientov Slovenskej sporiteľne. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na platobnú bránu SBERBANK, kde po prihlásení do banky iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizujete platbu.UniPlatba - online platba UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniPlatba - online platba UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Spôsob platby iba pre klientov UniCredit Bank. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na platobnú bránu UniCredit Bank, kde po prihlásení do banky iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizujete platbu.Platba Online online platba Poštová banka, a.s.

Platba Online online platba Poštová banka, a.s.

Spôsob platby iba pre klientov Poštovej banky. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na platobnú bránu Poštovej banky, kde po prihlásení do banky iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizujete platbu.Platba VIAMO

Platba VIAMO

Spôsob platby iba pre používateľov služby VIAMO. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na službu VIAMO, kde po prihlásení iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizujete platbu.